2018-2019 Η πρώτη αγωνιστική χρονιά (Στατιστικά-Βίντεο-Φωτογραφίες)

106

Ρόστερ 2018-19

Tερματοφύλακες: 1. Χριστόφορος Λυμπουρής, 17. Χριστόδουλος Κυριάκου, 26. Αντρέας Κωνσταντίνου

Aμυντικοί: 2. Κωνσταντίνος Σοφοκλέους, 4. Γιώργος Βενιζέλος, 5. Πάρης Μαυρoφτής, 20. Αντρέας Φανίδης, 24. Χαράλαμπος Ττάκκας, 27. Σοφοκλής Λαμπράκης

Ακραίοι: 3. Αντώνης Σταύρου, 11. Γιώργος Μαυροφτής, 14. Αριστόδημος Αυξεντίου, 15. Αντρέας Λαζάρου, 25. Μιχάλης Νεοφύτου

Μέσοι: 6. Μίλτος Μιλτιάδους, 8. Μποκομίλ Αγγέλοβ, 10. Στέφανος Ιωάννου, 13. Άρης Πέππος, 18. Μιχάλης Μιχαήλ, 21. Πάμπος Πεχλιβάνης, 22. Τιμόθεος Κοσμά, 23. Αλέξανδρος Παΐσης, 30. Αντρέας Σαζεΐδης

Επιθετικοί: 7. Μάριος Νεάρχου, 9. Δήμος Αθανασίου, 16. Κωνσταντίνος Ζαπρός, 19. Αντρέας Μάρκου

Προσθήκες Γενάρη 2019: 29. Δημήτρης Τζιωνής (επιθετικός), 16. Κρις Ιορδάνους (αμυντικός), 28. Λοΐζος Αθανασίου (αμυντικός), 26. Κλεάνθης Γιάγκου (τερματοφύλακας)

Αφαιρέσεις Γενάρη 2019: Αντρέας Κωνσταντίνου, Κωνσταντίνος Ζαπρός

Τεχνικό Επιτελείο

Προπονητής: Μιχάλης Σεργίου

Βοηθός Προπονητής: Γιάννος Λούρας

Γυμναστές: Διονύσης Ζηκόπουλος, Χάρης Θεμιστοκλέους

Προπονητής Τερματοφυλάκων: Γιάννος Κόνιζος

Φυσικοθεραπεύτρια: Ερατώ Φανίδου

Σκάουτερ: Χρήστος Τουμάζου

Φροντιστής: Σάββας Ηλία

Τα παιδιά πίσω από τις κάμερες μας επιφύλασαν μία έκπληξη για την αυριανή Εκλογική Συνέλευση. Έχουν ετοιμάσει ένα βίντεο το οποίο θα παιχτεί ΜΟΝΟ αύριο στο Σατιρικό θέατρο στην έναρξη της Συνέλευσης η ώρα 19:30.Πάρτε μια πολύ μικρή γεύση από το Trailer που δημοσιεύουμε σήμερα.Στην αυριανή Συνέλευση δεν πρέπει να λείπει κανένα μέλος, υπενθυμίζουμε ότι από τις 18:00 εθελοντές του Σωματείου θα τακτοποιούν συνδρομές έξω από τον χώρο της Συνέλευσης.Απολαύστε το μικρό βίντεο μέχρι αύριο.#ΟΜΟΝΟΙΑ_ΤΟΥ_ΛΑΟΥ

Publiée par People's Athletic Club "Omonia 1948" sur Lundi 8 juillet 2019

Πανσόλειο Πρωτάθλημα 2018-19

Α’ Γύρος

Όλα τα γκολ του πρώτου γύρου

1η Αγωνιστική: ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 – Τριπτόλεμος Ευρύχου 7-0

2η Αγωνιστική: ΑΕ Τεμπριάς – ΑΛΣ OMONOIA 1948 0-8

3η Αγωνιστική: ΑΛΣ OMONOIA 1948 –ΑΕΚ Κανναβιών 5-0

4η Αγωνιστική: Άμυνα Λινούς/Φλάσους – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 0-3

5η Αγωνιστική: ΑΛΣ OMONOIA 1948 – ΠΑΟΚ Κακοπετριάς 7-0

6η Αγωνιστική: Πρόοδος Καλιανών – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 0-3

7η Αγωνιστική: ΑΛΣ OMONOIA 1948 – Άρης Σπηλιών Κουρδάλων 6-0

Β’ Γύρος

8η Αγωνιστική: Τριπτόλεμος Ευρύχου – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 0-2

9η Αγωνιστική: ΑΛΣ OMONOIA 1948 – ΑΕ Τεμπριάς 5-0

10η Αγωνιστική: ΑΕΚ Κανναβιών – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 0-4

11η Αγωνιστική: ΑΛΣ OMONOIA 1948 – Άμυνα Λινούς/Φλάσους 3-0

12η Αγωνιστική: ΠΑΟΚ Κακοπετριάς – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 1-1

13η Αγωνιστική: ΑΛΣ OMONOIA 1948 – Πρόοδος Καλιανών 7-0

14η Αγωνιστική: Άρης Σπηλιών Κουρδάλων – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 0-6

Πανσόλειο Κύπελλο

Προημιτελικά: Τριπτόλεμος Ευρύχου – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 0-11

Προημιτελικά: ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 – Τριπτόλεμος Ευρύχου 4-0

Ημιτελικά: ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 – Άμυνα Λινούς/Φλάσους 5-0

Ημιτελικά: Άμυνα Λινούς/Φλάσους – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 1-5

Τελικός: Πρόοδος Καλιανών – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 0-4

Πρωτάθλημα Πρωταθλητριών ΣΤΟΚ

Προημιτελικά ΠΠ ΣΤΟΚ: ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 – Φρέναρος FC 2000 0-0 (1-4 πέναλτι)

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Β’ Φάση Πρ. Εντ. ΣΤΟΚ: ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 – Τρούλλοι FC 2015 3-0

Προημιτελικά Πρ. Εντ. ΣΤΟΚ: Σπάρτακος Κιτίου – ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 1-5

Ημιτελικά Πρ. Εντ. ΣΤΟΚ: ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 – ΑΕΠ Πολεμιδιών 4-0

Τελικός Πρ. Εντ. ΣΤΟΚ: ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 – Γεροσκήπου FC 1-0

SHARE