Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα από την ΚΟΠ η κλήρωση για το Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2020-2021 το οποίο θα διεξαχθεί με τη συμμετοχή 16 ομάδων και θα αρχίσει το Σαββατοκύριακο 19-20 Σεπτεμβρίου 2020. Το Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ ξεκινά την πορεία του εντός έδρας με αντίπαλο την ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου.
Μετά το τέλος των 30 αγωνιστικών θα ισχύει η αυτόματη διαβάθμιση των έξι τελευταίων ομάδων στον τελικό πίνακα κατάταξης και η αυτόματη άνοδος στη Β’ Κατηγορία των πρώτων δυο ομάδων στον τελικό πίνακα κατάταξης της Γ’ Κατηγορίας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Εθνικός Άσσιας |
Εληά Λυθροδόντα | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
Πέγεια 2014 | vs | Ο Κορμακίτης |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | VS | Ηρακλής Γερολάκκου |
2η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Ο Κορμακίτης | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Πέγεια 2014 |
Εθνικός Άσσιας | vs | Εληά Λυθροδόντα |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | VS | Ηρακλής Γερολάκκου |
3η Αγωνιστική | ||
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
Εληά Λυθροδόντα | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Πέγεια 2014 | vs | Εθνικός Άσσιας |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Ο Κορμακίτης |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
4η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Εληά Λυθροδόντα |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
Ο Κορμακίτης | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Εθνικός Άσσιας | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Πέγεια 2014 |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
5η Αγωνιστική | ||
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
Εληά Λυθροδόντα | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
Πέγεια 2014 | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Εθνικός Άσσιας |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Ο Κορμακίτης |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
6η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Πέγεια 2014 |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Εληά Λυθροδόντα |
Ο Κορμακίτης | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
Εθνικός Άσσιας | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
7η Αγωνιστική | ||
Εληά Λυθροδόντα | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
Πέγεια 2014 | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Εθνικός Άσσιας |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Ο Κορμακίτης |
8η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Εληά Λυθροδόντα | vs | Πέγεια 2014 |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
Εθνικός Άσσιας | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Ο Κορμακίτης |
9η Αγωνιστική | ||
Πέγεια 2014 | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Εληά Λυθροδόντα |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Εθνικός Άσσιας |
Ο Κορμακίτης | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
10η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
Εληά Λυθροδόντα | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Πέγεια 2014 | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Εθνικός Άσσιας | vs | Ο Κορμακίτης |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
11η Αγωνιστική | ||
ΠΟ Ορμήδειας | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Πέγεια 2014 |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | Εληά Λυθροδόντα |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
Ο Κορμακίτης | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Εθνικός Άσσιας |
12η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Ο Κορμακίτης |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
Εληά Λυθροδόντα | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
Πέγεια 2014 | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Εθνικός Άσσιας |
13η Αγωνιστική | ||
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Πέγεια 2014 |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Εληά Λυθροδόντα |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
Ο Κορμακίτης | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
Εθνικός Άσσιας | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
14η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Εθνικός Άσσιας |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Ο Κορμακίτης |
Εληά Λυθροδόντα | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
Πέγεια 2014 | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
15η Αγωνιστική | ||
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Πέγεια 2014 |
Ο Κορμακίτης | vs | Εληά Λυθροδόντα |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
Εθνικός Άσσιας | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
16η Αγωνιστική | ||
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Ο Κορμακίτης | vs | Πέγεια 2014 |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Εληά Λυθροδόντα |
Εθνικός Άσσιας | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
17η Αγωνιστική | ||
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Εληά Λυθροδόντα | vs | Εθνικός Άσσιας |
Πέγεια 2014 | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Ο Κορμακίτης |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
18η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
Ο Κορμακίτης | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Εθνικός Άσσιας | vs | Πέγεια 2014 |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Εληά Λυθροδόντα |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
19η Αγωνιστική | ||
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
Εληά Λυθροδόντα | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
Πέγεια 2014 | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Εθνικός Άσσιας |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | Ο Κορμακίτης |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
20η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Πέγεια 2014 |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Εληά Λυθροδόντα |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
Ο Κορμακίτης | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
Εθνικός Άσσιας | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
21η Αγωνιστική | ||
Εληά Λυθροδόντα | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι 2020 |
Πέγεια 2014 | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | Εθνικός Άσσιας |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Ο Κορμακίτης |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
22η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Πέγεια 2014 |
Ο Κορμακίτης | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
Εθνικός Άσσιας | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Εληά Λυθροδόντα |
23η Αγωνιστική | ||
Πέγεια 2014 | vs | Εληά Λυθροδόντα |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Εθνικός Άσσιας |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
Ο Κορμακίτης | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
24η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Εληά Λυθροδόντα | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Ο Κορμακίτης |
Εθνικός Άσσιας | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Πέγεια 2014 |
25η Αγωνιστική | ||
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Πέγεια 2014 |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Εληά Λυθροδόντα |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Ο Κορμακίτης | vs | Εθνικός Άσσιας |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
26η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
Εληά Λυθροδόντα | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
Πέγεια 2014 | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Εθνικός Άσσιας | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Ο Κορμακίτης |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
27η Αγωνιστική | ||
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | Πέγεια 2014 |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | Εληά Λυθροδόντα |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
Ο Κορμακίτης | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Εθνικός Άσσιας | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
28η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Ο Κορμακίτης |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
Εληά Λυθροδόντα | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
Πέγεια 2014 | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | Εθνικός Άσσιας |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
29η Αγωνιστική | ||
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα | vs | ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας |
Ηρακλής Γερολάκκου | vs | ΠΟ Ορμήδειας |
Ελπίδα Αστρομερίτη | vs | Πέγεια 2014 |
Χαλκάνορας Ιδαλίου | vs | Εληά Λυθροδόντα |
Ο Κορμακίτης | vs | Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 |
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς | vs | Ολυμπιάς Λυμπιών |
Εθνικός Άσσιας | vs | Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ |
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς | vs | ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου |
30η Αγωνιστική | ||
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ | vs | ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς |
Ολυμπιάς Λυμπιών | vs | Εθνικός Άσσιας |
Ορόκλινη – Τρούλλοι F.C. 2020 | vs | ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς |
Εληά Λυθροδόντα | vs | Ο Κορμακίτης |
Πέγεια 2014 | vs | Χαλκάνορας Ιδαλίου |
ΠΟ Ορμήδειας | vs | Ελπίδα Αστρομερίτη |
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας | vs | Ηρακλής Γερολάκκου |
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου Νήσου | vs | Αμαθούς Αγ. Τύχωνα |
Είχε προηγηθεί η κλήρωση για το Πρωτάθλημα Νέων U19 Γ’ Κατηγορίας περιόδου 2020 – 2021 με την ομάδα μας, η οποία συμμετέχει στον Πρώτο Όμιλο, να αρχίζει τις υποχρεώσεις της την 1η Αγωνιστική (17 – 18 Οκτώβρη 2020) με αγώνα εκτός έδρας με αντίπαλο τον Αχυρώνα Λιοπετρίου.
Το πρόγραμμα της πρεμιέρας του Πρωταθλήματος Νέων Γ΄Κατηγορίας
Πρώτος όμιλος
Ελπίδα Αστρομερίτη – Χαλκάνορας
Ορόκλινη / Τρούλλοι – ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΜΕΑΠ – Αμαθούς Αγ. Τύχωνα
Ομόνοια Ψευδά – ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Αχυρώνας Λιοπετρίου – Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ
Δεύτερος όμιλος
ΑΠΟΝΑ – Κούρης Ερήμης
ΠΟ Ξυλοτύμπου – Εληά Λυθροδόντα
Ηρακλής Γερολάκκου – Οθέλλος Αθηαίνου
Ολυμπιάς Λυμπιών – Πέγεια 2014
Ο Κορμακίτης – ΠΟ Ορμήδειας