Derneğimiz son onayımızı aldı

547
ΟΜΟΝΟΙΑ Ανακοίνωση

Sevgili OMONIA taraftarları, Asi Yeşil Halk,

Kulübümüzün kuruluşuyla ilgili son onayın ilgili daire tarafından verildiğini sizlere duyurmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Dış baskılara rağmen görevlerini yerine getiren kamu çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Kulübümüzün kuruluşuyla ilgili son onayı 3 gün önce aldığımızı, fakat Yunanistan’daki trajik olaylar ve üç günlük yas nedeniyle bu mutluluğumuzu sizlere duyurmayı ertelediğimizi de belirtmek isteriz.

Kardeşler ve kızkardeşler, takımını kaybeden herkese bir futbol çatısı vermeye hazırız ve vazgeçmeyeceğiz. Halkımızı kulübümüzü korumaya ve savunmaya çağırıyoruz, çünkü aldığımız resmi onay bize karşı savaşmak isteyenleri durdurmayacaktır.

Kuruluşla ilgili resmi onay elimizde, takımımız hazır, teknik kadro görev başında ve halkımız Kuruluş Toplantısı’nda kulübün yanında olduklarını gösterdi.  Birilerinin hiçbir zaman kurulamayacağıyla ilgili dalga geçtiği, Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948. Koşullar ne olursa olsun, insanların istedikleri şeyi elde edebileceklerine dair en iyi kanıt. Geriye kalan tek şey Solya Federasyonu’nun bizi kabul etmesi ki kuruluş onayını aldığımızdan dolayı bunun olmaması için hiçbir neden görmüyoruz. Herkesten bizi sahalarda yargılamasını talep ediyoruz.

“Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948”

Not 1 – Birçok insan bize sorduğundan, resmi web sitemizin Pazartesi günü açılacağını duyurmak istiyoruz. Böylelikle kulübümüze üye olmak isteyenler online başvurularını yapabilecekler. Resmi web sitemiz, önümüzdeki aylarda Türkçe ve İngilizce versiyonları da eklenerek son halini alacak.

Not 2 – Önümüzdeki birkaç hafta içinde, Kulübümüzün banka hesabı üyelik ücretlerini otomatik ödeme talimatıyla ve/veya bağış yoluyla yapmak isteyenler için hazır olacaktır.

Halkımızın yanıtını hissediyoruz. Sizi hayal kırıklığına uğratmayacağımıza söz veriyoruz.

SHARE