Το Σωματείο μας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει το μεγάλο χορηγό του, που για ακόμα μια χρόνια θα είναι η στοιχηματική εταιρία Fonbet Cyprus.
Η ανανέωση της συνεργασίας μας με την «Fonbet» είναι αποτέλεσμα της πολύ καλής περσινής σχέσης που αναπτύξαμε.
Ο Επίσημος Χορηγός θα βρίσκεται στη φανέλα της ομάδας την νέα σεζόν 2023/24 στις εντός και εκτός εμφανίσεις μας.
Είμαστε απόλυτα σίγουροι ότι η συνεργασία ανάμεσα στην ΟΜΟΝΟΙΑ και την χορηγό εταιρεία «Fonbet» θα είναι ευεργετική και για τις δυο πλευρές και αυτό που ευχόμαστε είναι φέτος να μας συνοδεύσουν σε μεγάλες αγωνιστικές επιτυχίες.